| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je mi jasné, že ptát se na příjmy je minimálně neslušné, nicméně potřebuji nutně získat nějaké informace. Vím, že zisky záleží na oboru, regionu, počtu pacientů, pomocných vyš metodách na smlouvaných k ambulanci atd.
Dále taky velkou roli hrají regulace pojištoven, které srážejí penále za přečerpání nákladů na léky a vyžádanou péči atd.
Snažila jsem se získat nějaké informace a moc jsem toho nezjistila.
Ve sdělovacích prostředcích se to nedá brát vážně, protože tam píší, že v nemocnicích jsou průměrné platy víc než 65 tisíc korun a to podle mě vůbec není pravda, já jsem alespoon na své pásce v životě neviděla ani sumu, která by se takovéto blížila.
Budu mít potenciální možnost koupit malou praxi bez metody, jedná se o obor konzervativní medicíny ve větším městě (ne Praha) ve které jsou dle sdělení dosavadní lékařky příjmy cca srovnatelné s tabulkami ve státním při zachování zdravotní sestry ovšem s mnohonásobně většími starostmi. Osobně se mi moc necche věřit, že by to bylo v privátním sektoru tak mizerné, jak po ve státním a proto se ptám zde.

Privátní lékaři z konzervatívních oborů - prozradíte?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.