| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vysněná holčička v pětatřiceti!

Majko,

no nevim, co je spatne na par Zyrtecich :-)) Moje dcera je bere jiz roky a vazne ji po nich jeste nic neni :-))
To ze pediatr nepoznal nestovice je ovsem jina vec. Nas pediatr si napr. nebyl u me zname s ditetem jisty spalou, nebot dite ma AE a pri atopickem diteti spala vypada nekdy jinak, nez normalne, ta vyrazka je proste jina. Jenze nas pediatr je v tomhle peclivy, rekl, ze by to spala byt mohla a na dite se sam, bez domluvy prijel podivat i v sobotu! A v sobotu spalu jasne potvrdil. Na zaklade teto zkusenosti by se dalo rici, ze mame opatrneho peditra, ktery si vse rozvazi, nedela unahlena rozhodnuti, deti maji bajecnou peci, kdyz lekar prijede v sobotu atd..
Ale treba jinak, jina moje zkusenost s nasim pediatrem, mnou uz tu X popisovana: Muj syn ma vrozeny primarni imunodeficit. Lidi s timhle imunodeficitem je v populaci opravdu velmi malo. Kdyz jsem prisla se zpravou z imunologie!! v ruce k pediatrovi a rikala mu vysledek, pediatr tvrdil, ze tohle neni mozne, ze se laborator SPLETLA. A presvedcil mne, ze ma pravdu on, ze zadny takovy deficit neexistuje. Ja tomu 9 mesicu verila, nez jsem o tom nahodou nasla na netu clanek :-) Tady zcela jasne udelal pedaitr chybu v tom, ze mne informoval MYLNE. Presto k nemu chodim dal, imunodeficit resim na jinem oddeleni. Take bych si mohla rici, ze k tomu pediatrovi uz v zivote nejdu, protoze tehdy nemel pravdu. Ale ja VIM, ze on ma na obvode zrejme jen jednoho pacienta s timhle deficitem (a tim je muj syn) a tudiz o tomhle deficitu proste NEVI. Kdybych ovsem sla k homeopatovi s tim, ze syn je neustale nemocny, ma to, to, to a to stale dokola nevyresil by nic. Na zaklade "homeo vystreni" by vazne ten deficit nepoznal :-))

Milada


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.