| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kratochvíle, já nedokážu poradit vzhledem k tomu, že jsem přes MD a RP nebyla zaměstnaná, ale já osobně rodičovskou dovolenou uvádím byť trvala bez mála 9 let a k tomu uvádím, že jsem příležitostně vypomáhala s administrativou manželovi při podnikání a známému v jeho firmě.
Netuším, kolik je Ti let, ale u mě by se mohli reálně obávat, že pokud děti nemám, tak si je brzy budu chtít pořídit. Navíc byť péči o děti zvládáme s manželem a třeba paragraf na děti nepřepokládám, že bych často či vůbec kdy potřebovala, tak přece jen chci, aby zaměstnavatel bral jako fakt, že mám děti, které mě ve výjimečných případech mohou potřebovat. Práci jsem našla v dubnu 2012 ve státní správě a koncem prosince jsem o ni měla díky změnám ve státní správě přijít. V listopadu jsem práci našla v soukromém sektoru - ve velké mezinárodní firmě a bylo mi řečeno při přijímacím hovoru, že si váží mé upřímnosti v CV. Dokonce mi byl ukázáno, že si můj CV označili už když přišel. Zkrátka hledali ženu mladou, ale už s dětmi relativně samostatnými a není to celý pracovní úvazek.
Mně se upřímnost vyplácí, ale je pravda, že nestojím o každou práci, opravdu hledala jsem práci, kde zohlední, že děti mám. Už když jsem měla jet v prosinci do Prahy na školení, tak se mě nadřízený ptal, jestli mě nebudou potřebovat v té době doma prcci ~:-D Kdybych je zatajila... tak už bych byla pár dní po přijetí v úzkých ~k~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.