| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No většinou Vás tam bude víc, třeba játeď u Deichmanu na pohovoru byla s dvaceti holkami :) (jinak prý bývají po třech až čtyřech na jednom pohovoru) představí ti společnost, řeknou ti zhruba co je obsahem tvé práce a tak, pokud ne tak se na to ptej, i na ty směny, výplatu a tak.. a pak tě nechajímluvit, já se představila, řekla kde jsem se narodila, co jsem dělala za školu jakou práci včetně brigád jsem kde zkusila, proč jsem si vybrala společnost Deichman, řekla jsem že pracovat hlavně CHCI a bylo to. Narovinu jsem řekla že mám dítě ale i hlídání, pokecali jsme a šla jsem. večer mi volali že mě berou..prý proto že jsem bla přirozená.

V ING u pohovoru se mě ptali co je mým cílem, čeho chci dosáhnoput, kdo je můj vzor a co se mi podařilo za pracovní úspěchy a tak... pak jsem měla mluvit 15 minut o gumových medvídcích :D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.