| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vysněná holčička v pětatřiceti!

S partnerem jsme žili spolu 8let,když jsme se rozhodli pro společné dítě.Já měla z předch.manž. dvě děti:syna 19let a dcerku 11let.Mě bylo 40 ale každý mi hádá o 10let méně.Když jsem otěhotněla,reakce okolí byly perfektní.Já změnila od základu jídelníček a snažila se stravovat zdravě.Tak se stalo,že jsem přibrala jenom 5kg za celé těhotenství a cítila se báječně.Taky jsem podstoupila amiocentézu a v nemocnici nechápali proč,když jsem měla krevní testy o.k.Když si doktor přečetl důvod:věková indispozice a mé datum narození, byl překvapený.Ale o to nejde,to je nepodstatné.Rodila jsem v jiné nemocnici,protože jsem si vybrala porod do vody.Doktora jsem měla původem z Palestíny a ten mi řekl,že u nich je to zcela normální,rodí tam i starší ženy běžně a nikomu to nepřijde
divné.Porod přebehl za 2,5hod i s bolestma,akorát byl problém,že můj chlapeček měl vztyčenou ruku a ještě ji měl omotanou ke krku pupeční šňúrou.Ale všechno dobře dopadlo,manžel byl se mnou u porodu a máme krásný zážitek na celý život.Samuel má dnes 7 měsíců,je miláčkem nás i jeho sourozenců.Žijeme na Slovensku v malém městě a ve věku od 35-42let nás tady kočárkuje víc maminek,nejsem žádná rarita.Jedna kamarátka,které bylo taky 40,porodila dokonce dvojčata,žádným císař.řezem a to měli spolu 7kg!!!No a teď si to užívám,mojí maminku jsem v mém věku udělala babičkou.Taky jsem se potkala s názorem o něco mladší kamarádky,která má jedno dítě,že další by už nedochovala.Jako kdyby mladší věk byl toho zárukou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.