| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vysněná holčička v pětatřiceti!

No jo, Monty, to je fakt, ze tech vnejsich vlivu/okolnosti nakonec muze byt tolik, ze je vsechno uplne jinak. Nakonec vsichni asi zname Murphyho zakony. Ja to taky znam - myslela jsem si/planovala jsem si, jak si hezky budu pracovat (moje prace me moc bavila), s partnerem to klapalo, chteli jsme zalozit rodinu a bac - stacil JEDEN jediny vnejsi element a uplne vsechno bylo jinak. Jenze je to zas vsechno o tom, jak se k tomu clovek postavi.

Neverim moc tomu, co rikas, ze proste zijes jaksi ze dne na den. Takhle snad ziji jen bezdomovci (nechci se te dotknout, delam si legraci!!!) Ted vazne - neznam (opravdu ne!) ZADNEHO cloveka, ktery by nemel zadne predstavy, sny, cile...ony ty puvodni predstavy casto nabydou jine podoby. Ale kdyz to predvidas (jak ty pises, ze nektere veci se daji;o)), tak si muzes pripravit alternativni "plan". No, je zrejme, ze slovo "plan" se ti nelibi (je trosku zprofanovane v dusledku minulych let), ale myslim tim "cestu, ktera vede k nasemu cili" - jak jsem rekla - nekdo ji ma podrobnou (jako ten maniak v Basnikach), nekdo jen nastinenou. I kdyz se tedy nektere veci predpovedet nedaji, stejne je dobre mit "plan B, C, D....". Nekdy clovek musi reagovat okamzite na nepredvidatelne okolnosti, ale jsem toho nazoru, ze tyhle sekundarni plany ci alternativy pomahaji prezit v pripade tech predvidatelnych. Jasne, nemuzes byt pripravena na vsechno, ale kdyz si proste predem promyslis ty "predvidatelne" okolnosti a jak by ses zachovala/reagovala/pokracovala pokud by se to stalo, casto to usetri spoustu trablu.

Vis, Monty, ja si myslim, ze takove ty mene zavazne okolnosti zasahujici do nasich zivotu/planu cloveka spise odradi, ale ty zavaznejsi (treba pokud jde o zdravi) cloveka nakonec spise posili. Pokud jim ovsem nepodlehne. Zase je to ale o pristupu kazdeho z nas. Ona totiz kazda spatna vec ma svoji dobrou stranku. Ktera se ovsem ukaze treba az po case. Znam hodne prikladu...jeden za vsechny - kdyby moje mama pred par lety neochrnula, nikdy bych nepoznala sveho manzela a nebyla dnes tak stastna!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.