| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsme na tom stejně, taky sháním práci v administrativě po rodičovské dovolené s 2 dětma. Práci jsem přetdím měla dobrou, slušné peníze, dobrej kolektiv i prac.doba, ale na firmu přišla krize a místo zaniklo. Od října jsem se dostala jen na 2 pohovory, z toho teda 3 pohovory rovnou odmítla, poněvadž šlo o práci obchodního zástupce a v jendom případě pracovní doba do půl šesté. Jeden pohovor nedopadl, útěchou mi bylo, že prac.doba taky žádnej zázrak, ale kupodivu se po týdnu ozvali s nabídkou na jinou práci, ale na směny, tak blbé, že bych to vzhledem k dětem dělat nemohlal. Na druhém pohovoru jsem zřejmě uspěla,ale sled událostí - můj pobyt na horách a pozdní odpověď majiteli znamenala přednost jiné uchazečce. Nafackovala bych si,že jsem kvůli dovolené vlastně přišla o práci,jediný,co mě utěšuje,že pracovní doba byla do pěti a vedoucí na mě zrovna dobrým dojmem nepůsobil.Přesto bych tu práci vzala,protože byla blízko mého bydliště.Hlídání mám id tchýně a tchána,ale i tak to není jednoduché,protože dcerka jde do školky až od září a mně RD končí už v dubnu a syn jde od září do školy a někdo s ním musí dělat úkoly a to babička dělat nebude,manžel jezdí domů pozdě večer.Tchánovci hlídat chtějí,ale né do večera,takže pracovní doba do pěti se jim nezdá.Školku i školu máme jen do čtyř.děti mám navíc často nemocné.Ideálně tak zkrácený úvazek nebo max. prý do čtyř.Jsem celkem taky vyřízená,že se tak málo dostanu na pohovry,ale hlavně třeba za celý týden se nenajde jeden smysluplný inzerát.Mám ještě navíc zdravotní problém na rukouch,jsem atopik,mám krvácivé praksliny na nehtech a manuelní práce je pro mě horor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.