| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vysněná holčička v pětatřiceti!

Jepice, je to moje prani hodne zle, kdyz preji jen to, aby se tem, kdo si mysli, ze dokazou byt samostatni a nezavisli az do konce jejich zamer splnil, ovsem se vsemi dusledky, ktere to podle mne ma? Mozna jsem opravdu zla. Mozna jsem jen naslouchala hodne starym lidem, co to obnasi, byt stary a nedelam si iluze. Mozna jsem jen cynicka, protoze proste neverim, ze za penize dostanu stejne "sluzby" jako z lasky. A to zduraznuji, protoze zas na druhou stranu nez "sluzby" (nechytat za slovo, mozna varianta "poskytovana pece"...)vynucene vydiranim nebo poskytovane z pocitu povinnosti, to radsi sluzby placene.
Nemluvim z pozice cloveka, ktery si taha teoreticka moudra z paty. Mluvim z pozice cloveka, ktery si osahal vsechny mozne varianty. Doslovne. A proto ani nesoudim. A moc dobre vim, ze je pristup a pristup. Ze existuji deti, co deptaji sve rodice, ktere maji v "peci", protoze to berou jako bremeno, ze existuji deti, co na ne kaslou a zdimaji je. Ze existuji zdravotni stavy starych lidi doma nezvladnutelne. O tom mne nemusi nikdo poucovat.

Ale nikdo mne nepresvedci, ze je zdravy stav spolecnosti, kdy mladi nejsou ochotni se postarat, stari nejsou ochotni prijmout pomoc, kazdy se separuje do sve izolace a "saga rodu" nad kterou kazdy tak rad uroni slzu v romanech nebo telenovelach se rozpada na jednotlive segmenty a bunky, ktere si ziji nezavisle na sobe a chran buh, aby se nahodou nejak ovlivnovaly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.