| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Manžel vstává v 5.30, zatopí, vyvenčí psy, chystá snídaně, začne budit dům (děti už se u nás moc říkat nedá, většina je dospělých). Já se budím 6.40, sprcha, oblíct, namalovat, jako ostatní nafasuju svačinu (u mě je to tedy snídaně, jím až v práci), případně oběd a 7.05 odjíždíme. Provedu rozvoz po městě, 8.05 sedám v kanclu ke stolu, uvařím si kafe, posnídám a 8.30 začínám fungovat(jsem ten typ, který ať vstává, kdy vstává, budí se o půl deváté). Z práce odcházím v průměru kolem sedmé, v půl osmé jsem doma. Pokud měl MM přes den práci mimo barák, nebo zůstává pryč, vaří většinou někdo z dětí, pokud se vrací taky pozdě, občas dovezu pizzu nebo spáchám nějaké rychlé těstoviny. Pokud MM zůstal doma, je relativně uklizeno, výborně uvařeno. Cca do půl desáté večeříme, povídáme, pak jde nejmladší spát, já zapínám počítač, občas žehličku - žehlení je jediná práce, kterou MM nemá rád, žehlím já nebo dcera. Spát chodím v týdnu kolem jedné-druhé, v sobotu dospávám - teda dospáváme všichni - pokud někam nejdeme, vstává jen nejmladší nebo MM ráno kolem osmé se psy a oba pak ještě zapadnou spát a v kuchyni se začínáme rojit kolem jedenácté - alespoň v zimě, v létě nějak všichni potřebujeme míň spát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.