| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hm, v Mexiku tě mohou okrást, stejně tak jako tady. Prostě někomu se tam něco stane a někomu ne, opět, stejně jako tady. Za sebe prohlašuji turistický jih od DF dolů jako pro turisty bezpečný. Pro někoho takový není.

To samé platí pro Venezuelu.

A co? Pořád se to míjí s tím, že empatie by neškodila. A skutečnost, že někdo musel zachraňovat sestru, neznamená, že ji museli zachraňovat všichni diskutující.

Navíc, když cestuji, fakt nepřemýšlím nad tím, jestli by pro mne jela moje sestra přes půl světa. Jsem si jistá, že já bych pro ni udělala to samé, bez ohledu na část světa, kde by to bylo. A nemusím nad tím přemýšlet...

No nic, ta diskuze je v kruhu, navzájem se o své pravdě nepřesvědčíme...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.