| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale samozřejmě mi vadí i vyjádření v této diskuzi, která vyznívají jako "dobří rodiče by to nedopustili", což jsem již napsala.

Například:
Já ne. Do 18 let z jistých nepublikovatelných důvodů nepojedou moje děti mimo Evropu nikam.
A pak? Pozvala bych domů na oběd kamaráda, který seděl 2 roky v pákistánském vězení za homosexualitu. Je to takovej pozitivní člověk, pro mládež veskrze důvěryhodnej. Věřím, že by dokázal vysvětlit základní pro a proti.

Já mám dítě s větrem ve vlasech, inklinuje k libůstkám typu dobrovolničit v Betlémě o Vánocích, málokdy je v republice déle než půl roku. Ale nemyslím si, že se může jen tak z plezíru někde nechat zabít a nesouhlasím s tím, že nemá k rodičům závazek. Je fajn, že tito noví lidé mohou cokoliv co nás ani nenapadlo, ale všechno má své hranice, dítě jsem vychovala, dost značně a dlouho podporovala, takže očekávám alespoň hodně rozvolněnou rodinou kontinuitu.

Ja z toho jednoznacne vyvozuju, ze az s podobnym napadrm cestovat prijde moje dcera, splachnu ji pas do zachodu.

Páči sa mi názor jedného pána z FB, zo stránky, ktoré pre tie baby založili kamaráti. Dúfam, že sa neurazí, že ho tu otcitujem, keďže je verejný:

vaše odvaha typu "lépe žít hodinu jako tygr než prožít život jako králík" nebo "byl nejdál v Chorvatsku" vypovídá dost o tom jak se díváte na svět...to se to plká, ale co rodiče? všichni, kteří teď musí dělat všechno proto aby je z důsledků toho jejich hrdinství dostali?....okecávejte si to milí zlatí jak chcete, zapište si tuto diskusi někam do deníčku a nastavte si v mobilu připomínku až bude vašim dětem 18, jak budete schvalovat jejich touhu radši umřít jako tygr, než žít jako králík.....to jsou jen kecy lidí, kteří zatím nemuseli nic řešit, je to póza...dějiny jsou plný koster takových telat...

Mému synovi je 23 let a vím, kam se chystá na dovolenou. Považuju za správné osvětlit dítěti všechna případná rizika, která jsou s jeho plánovanou cestou spojeny.
Bohužel si je mnozí neuvědomují ani v dospělosti. Troufnu si též říci, že mám více životních zkušeností a to nejen v oblasti cestování. Proto tedy nebudu mlčky přihlížet, jak si mé dítě plní svůj cestovatelský sen v životu nebezpečné oblasti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.