| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já sháním práci už od listopadu minulého roku. Teď na konci ledna mi skončil rodičák, v práci jsem dostala výpověď s odstupným. Nemám tady žádné známé, takže opravdu se hlásím jenom na zveřejněné inzeráty na úřadu práce, jobs.cz, práce.cz a různých úřadů v okolí. Inzerátů je dost málo, cca 2 týdně, z toho většina je stažena hned druhý den pro obrovský počet zájemců (byla jsem na pohovoru, kde jim došlo přes víkend 320 žádostí). Na pohovorech jsem byla od toho listopadu jenom na 4. Předpokládám, že se jim zdá, že mám moc velkou kvalifikaci (VŠ), proto mě hned vyřadí, na místa s vyžadovanou VŠ pak zas nemám asi dost velkou praxi. Nedivím se, když můžou vybírat ze stovky uchazečů... Zatím si věřím, že něco najdu, ale už nejsem tak optimistická jak v tom listopadu:-)

Na druhou stranu, během RD jsem si našla brigádu jako prodavačka právě v kamenném obchodě + eshop, potvrzuji že prý byl velký problém někoho sehnat. Ale tady se jedná o odpoledne (16-19 h) a celé víkendy, to všechno za 50 Kč/h. Nikomu se to prý nelíbilo. Takže jsem tu pořád, než si najdu práci. Zatím žijeme z mého odstupného a výdělku tady, pak z úspor, manželův plat na vše nestačí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.