| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kalen z dovolením to lípnu pod tvůj příspěvek.Díky za něj.Dovolím si odpovědět z pozice toho kdo práci hledá.To co píšeš ty a třeba Katka,že se blbě vybírá z lidí na pracáku.Nebudu se nikoho zastávat,určitě jsou lidi co makat nechtěj.Ale bolest je i systém.Kalen píšeš,že ti lidi ani nevědí na co odpovídají. Jasně protože jim to řeknou na pracáku.Jako mě paní řekla prostě odpovídejte na všechny inzeráty.Jako co to je za logiku,když neumím anglinu,tak přece nebudu odpovídat na inzerát ,kde chtěj aktivně aj. To samé další věc - motivační dopisy,jako kde se to mají ty lidi naučit.Proč na pracáku není možnost se vůbec naučit jak tu práci hledat.Jak napsat dopis,životopis,i třeba taková drobnost jako mít email pod svým jménem.
Já sama tohle třeba taky neumím,protože sem to prostě nikdy nepotřebovala,na pohovoru jako takovým sem byla asi dvakrát a koktala sem jak debil. Protože sem vůbec netušila na co se zeptají. Já vím, že nemůžu čekat,že mě někdo bude v dnešní době vodit za ruku.Na druhou stranu pracák by měl pomáhat a tohle podle mě do pomoci patří.Pak by možná ubylo právě těhlech sporů,kdy zaměstnavatel brečí,že nemůže nikoho najít a lidi brečej,že není práce.Protože pravda je v podstatě oboje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.