| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žženo,

ale v tom nejsme ve sporu.

Myslím, že existuje spousta míst, kde se opravdu jednu věc naučíš a pak v ní pořád jedeš, a že je méně flexibilní člověk (bez ohledu na věk) může v klidu zastávat.

Nikdo nechce tuhle generaci odstřihávat (to bychom si podřezávali větev sami pod sebou, protože do ní jednou budeme taky patřit).

Mně by vadilo principiální uvažování "je ti nad padesát, tak budeš určitě tuhej zpátečník, co se mu už nic nechce učit", když já třeba v padesáti taková nebudu (respektive nechci být, ale co já vím, jaká OPRAVDU budu), ale zase na druhou stranu těžko nutit zaměstnavatele, aby přijímal někoho, kdo bude OPRAVDU tuhej a OPRAVDU neochotnej se učit (a zase bez ohledu na věk), když zaměstnavatel bude nějakou tu flexibilitu opravdu potřebovat?

Zaměstnavatel přeci není žádná charita a má právo si vybrat, koho chce a potřebuje, ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.