| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído, takže když nemám zkušenost stejnou jako 90% lidí tady, tak mám mlčet? Když budou všichni brečet, že nemají práci a já ji mám a opakovaně ji nacházím, stejně jako 99% lidí okolo mě, tak tu musím jít rovněž s davem, aby to nebylo chápáno, že se nad někoho stavím? Mám lhát ku spokojenosti nezaměstnaných a těch, kteří už roky kolem sebe sejí negativní náladu, protože přečetli nějakou statistiku? Mám dost známých v jižních Čechách, na jižní Moravě, na Severní Moravě taky a fakt neznám nikoho dlouhodobě nezaměstnaného, přitom právě vzhledem k mému věku mám valnou většinu známých 35 let až 45 let a dokonce pár i padesátiletých - všichni práci mají. Výšku platu neřeším - ve srovnání s pražskými platy mám taky almužnu... Severní Čechy posoudit nedokážu, tam znám jen od švagra maminku, a ta pracuje... Ale nepaušalizuju, je mi jasné, že někdo problém mít může! Ovšem kdybych měla ve všem žít statistikami, tak už jsem pod vlakem, protože skoro určitě nevydrží mé manželství, skoro určitě mi manžel nebude věrný, skoro určitě když se rozvedu a znovu se vdám, tak se znovu rozvedu... Nerozumím tomu resp. ano rozumím, pokud se můj názor liší ze zkušeností jiných, tak mám mlčet...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.