| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Essi, pokud vím, tak tě tu natřela jen Aachje. Mám ji celkem ráda,ale už několikrát jsem si ověřila, že vždycky "třicetkrát řeže a ani jednou neměří". Názory takovýho člověka bych prostě prosívala přes síto.

Udělala jsi, co jsi udělala. Nemůže tě soudit NIDKO, kdo nechodil ve tvých mokasínách. Jo, já zas chtěla dát staršího syna do ústavu. Jedna matka mě za to natřela, koza jedna. Když se ohlédnu zpátky, já nelituju,ale ona si žvot s post.dítětem představovala jinak. Miminko ji vyrostlo a najednou je vše jinak. Já jsem smířená.

Pro mě to nebylo až zas tak špatné řešení. A víš,co? Já bych si přála, aby u tebe jednou opravdu zazvonila. Asi tě už nebude brát jako matku,ale třeba najde kamarádku. Podle mě jsi tomu dítěti dala život, neudělala jsi nic, co by nešlo vzít zpátky.

Jakkoliv to teď vypadá zle.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.