| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ananto, tohle mi aktuálně přišlo doporučuji přečíst:

Zúčastnil jsem se přednášky o očkování, jeho vlivu na vývoj a zdraví člověka. Sepsal jsem proto ty nejzajímavější a nejdůležitější postřehy a skutečnosti.

1. Co obsahuje očkovací vakcína
Antigen = ochrana imunity
Chemické látky jako jsou stabilizátory, konzervanty, látky proti zamrznutí, formaldehyd, antibiotika a další.
Kontaminaci neboli prostředí, ve kterém se pěstují účinné látky. Toto prostředí se nachází na buňkách mozku z myší nebo např. na buňkách jater opic.
Hliník, který má vyvolat mnohem více protilátek, ale také se může dostat špatným uvolňováním do mozku a vyvolat tak v mozku zánět, dítě tak velmi bolí hlava a je velmi a dlouho plačtivé.

2. Reakce na očkovací vakcínu
Za běžnou nebo normální reakci po očkování se považuje zvýšená teplota a mírné zarudnutí v místě vpichu.
Za nežádoucí až varující reakci se považuje horečka nad 38°C, febrilní křeče, velký otok místa vpichu, změna chování dítěte či ochablé svalstvo. Také se mohou rozvinout chronické problémy – zažívací, rýma, astma, alergie. To jsou znaky oslabené imunity, které mohou nastat právě po očkování. S dalším očkováním se tyto nežádoucí účinky výrazně zhorší. Při výskytu nežádoucích účinků je zapotřebí trvat na zápisu těchto projevů do zdravotní dokumentace a poté je lékař povinen tuto skutečnost nahlásit Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv (SUKL). Pokud tak lékař neučiní, měli bychom tuto skutečnost nahlásit sami.
Některé očkovací vakcíny mohou dítě trvale poškodit např. po stránce neurologické či psychické a mohou vznikat onemocnění např. cukrovka či postižení jako je autismus, který patří mezi nejzávažnějí postížení mentálního vývoje dítěte.

3. Kdy je vhodné dítě očkovat
Dovoluje – li to zdravotní stav tzn., že je dítě před očkováním aspoň měsíc zdravé, ale také by neměl být nemocný ani malým infektem nikdo z rodiny, ve které dítě vyrůstá.
Když má dítě minimálně 5000g.

4. Kdy je nevhodné dítě očkovat
Od října do března – v těchto měsících je zvýšený výskyt virů a epidemií, což může očkování negativně ovlivnit
Při zátěži – např.rodinné problémy, stěhování, úmrtí v rodině, narození sourozence
Mezi 2. a 4.měsícem věku dítěte.

5. Rady – obecné
Rozhodnete-li se Vaše dítě naočkovat, tak je důležité být velmi opatrní a obezřetní a dodržovat pravidla, která jsou uvedena v bodě č.3 a 4. Dalé je dobré minimálně týden před i po očkování dávat dítěti vitamín C(z přírodních zdrojů), Omega 3, vitamín D3(vigantol), hořčík a homeopatický přípravek Apis mellifica 30ch.
Nedávat dvě vakcíny najednou!
Neočkovat nic navíc!
Nepodceňovat chronické příznaky (uvedeno v bodě č.2)
Dojde-li k otoku v místě vpichu – ledovat
Při horečce nedávat paracetamol (paralen), podporuje nežádoucí účinky, raději podávat ibuprofen (nurofen)
Po očkování min.týden vynechat fyzickou zátěž.
Pozorně číst příbalový leták

6. Rady – právní
Ve vyhlášce o očkování je uvedeno: Rodiče dětí, nebo jejich opatrovníci jsou povinni dítě do 15 let nechat očkovat dle očkovacího kalendáře. Při porušení této vyhlášky nám může hrozit pokuta až do výše 10 000 Kč. Promlčecí lhůta je jeden rok od nejzaššího termínu očkování, ovšem je-li dítě nemocné, třeba jen slabou rýmou, očkováno vlastně ani být nesmí.U vakcíny MMR (spalničky, zarděnky, příušnice- bývá očkována od 15.měsíce), která byla prokazatelně označena za jednu z příčin autismu, není ve vyhlášce určena lhůta, do kdy se má nejpozději tato vakcína aplikovat.
Po první dávce očkovací vakcíny, bývá obvykle v těle 95% protilátek, proto se doporučuje před přeočkováním nechat dítěti zjistit množství protilátek v těle a zvážit tak případné přeočkování.
Dle usnesení Ústavního soudu můžeme očkování odmítnout z důvodu víry nebo přesvědčení.
Česká republika, jako stát Evropské unie podepsala souhlas, že za zdraví svých dětí plně odpovídají rodiče.
Při nesouhlasu s očkováním je zapotřebí sepsat s lékařem NEGATIVNÍ REVERS s oddůvodněním např.genetických předpokladů nebo již špatné zkušenosti.

7. Nevýhody, když není dítě naočkované
Nezařazení dítěte do MŠ
Nezařezení dítěte na tábor a školy v přírodě
Můžeme ale doložit doklad s důvodem, proč není dítě naočkováno, např.není naočkováno z důvodu časté nemocnosti.

8. Má smysl očkovat?
Většina povinných očkovacích vakcín je aplikována i přesto, že choroba, proti které očkujeme, se již přes dvacet let nevyskytla. Díky tomu dostávají prostor jiné a nové choroby např.
pátá nebo šestá nemoc. Při očkováni proti Hepatitidě obsahuje vakcína protilátky pouze proti sedmi kmenům. Ve skutečnosti má tento vir kmenů padesát.
Již u výše zmiňované vakcíny MMR (v bodě č.6) se prokazatelně ve velké míře projevil jako nežádoucí účinek rozvoj postižení Poruchy autistického spektra (PAS). Děti trpící tímto nevyléčitelným postižením jsou pak právem označováni za ,,oběti očkování". V USA je výskyt dětí trpící PAS vlivem očkování velmi vysoký.
Japonští lékaři jako první, začali děti očkovat až po druhém roce života a výsledek? Byl zaznamenán rapidní pokles dětských pacientů v odborných ordinacích např.neurologie, imunologie, psychiatrie a psychologie .

9. Rada na závěr
Než necháme své dítě naočkovat, je důležité zvážit všechny aspekty a případné následky. Je důležité si uvědomit, že právě rodiče svým rozhodnutím o očkování jsou zodpovědni za budoucnost svého potomka. Bez souhlasů rodičů nemůže nikdo dítě naočkovat!Většina lékařů bude chtít očkovací vakcínu aplikovat téměř vždy z důvodu lobistického a ekonomického.

Doporučená literatura: Anna Strunecká – Varovné signály očkování.

K sepsání těchto poznatků mě vedla zkušenost u vlastních dětí, u kterých se vlivem očkování časem rozvinuly vážné zdravotní problémy včetně autismu!!!
BcA.Milan Štědroň

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.