| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Reakce lidí na dvojčata

Ja jsem si dvojcata pral od chvile, kdy jsme se zacali o deti snazit, prisly mi take "vyhodnejsi". Zvlaste proto, ze bych mozna nechtel zustat jen u dvou. Teprve potom jsem zacal zjistovat a uvedomovat si, jake komplikace, at uz zdravotni nebo prakticke s tim mohou byt. Ale na nalade mi to neubralo.

A povedlo se a opravdu se citim dvojnasobne stastny a obdivuju svoji zenu. Bude to sice o trochu narocnejsi, ale jsem pripraveny pomahat jak to pujde.

Dovolim si tu ze sveho pohledu par poznamek, i kdyz holky vlastne nemame ani doma.

Auto: neni podle me zadna vetsi vyhra. Ono totiz musi byt kde zaparkovat, coz je ve vetsich mestech docela problem. A pokud to neni zrovna kombik, dvojceci kocar se stejne musi pro prepravu rozlozit. Takze pak musi byt kolem dost mista, aby sel vytahnout a slozit. Nic moc pro krehci unavene maminky.

Starsi pani: potkali jsme jednu sportovneji zalozenou dvojceci maminku, ta mela na kocarku pridelany cyklopocitac a rikala, ze kolem peti kilometru v hodine zacinaji nejen starsi pani odpadat. Chce to ale fyzicku :)

Mluvil jsem s par dospelymi, kteri byli ze dvojcat a vsichni byli nadseni a vzpominali moc pekne na sve detstvi.

Dvojcata jsou hodnejsi... Mozna ani ne tak, ze by min plakaly, ale clovek nema takovou prilezitost je prilis rozmazlit. Jsou pry skromnejsi, ale to plati i o viceclenych rodinach.

Kazdopadne diky za clanek. Uz se tesim na nase dvojceci historky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.