| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak to je ten můj chlap taky nemocnej... ne, nebudu si dělat srandu, já tě chápu. ve chvílích,k dy mu výrazně poklesne cukr v krvi, strašně špatně se hlídaj emoce i dospělému, já sama jsem protivná, neklidná a zároveň strašně unavená a to přitom ani nemusím mít hlad jako takový s kručením, prostě sem se jen špatně najedla, nevhodně k situaci, která mě čeká. chlap byl úplný extrém, u něj se jídelníček a svačinky, snídaně atd řeší doteď a než sme se dopracovali do stavu funkčnosti, byl to mazec. u nás se jí každé 2 hodiny, nemít alespoň něco, sežere mě dítě i chlap. mě stačí delší intervaly, jsem schopná ukočírovat si to, ale ty stavy emočnícho bláznivění kvůli jídlu znám. tipuju, že tě ta scéna vyděsila kvůli tomu, že syn se jeví jako ,,velký kluk,, ale opravdu tělo dokáže divy s psychikou.
zaměřila bych se na výživné, ale ne těžké svačiny před tréninkem, na školkovou svačinu nespoléhej. nevím jak je to u vás, ale známá mi říkala, že běžně dostanou k sváče třeba jen půlku chleba a čtvrtinku rajčete a to by nestačilo ani mýmu 2 a půl letýmu dítěti. seušenka ho jen nabudí cukrem, ale pak přijde prudkej propad, zvlášť u fyzický aktivity. doporučuju třeba rohlík, máslo, sýr, šunka, plátky okurky, nebo rajčete, na každý plátek třeba kapinku nějakého dresinku, aby mu to chutnalo a klouzalo to ~t~ zapít ovocným ředěným džusem, z toho bude mít i ty cukry. sníst tak 20 minut před tréninkem, aby to netlačilo v žaludku a rozhodně mít sebou v tašce něco po tréninku a předcházet, i kdyby to mělo být jablko, sušenka, krekry.... teprve pokud bude vyvádět i tak a vyloženě hledat, kde by vyváděl, tak bych zbystřila. a taky je možné,že si prostě vynucuje, zkouší...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.