| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vysněná holčička v pětatřiceti!

Janino H,

v tom je prave asi ten zamotany pes, a duvod, proc lide v soucasne dobe maji deti pozdeji a pozdeji. Proste, az na ne budou mit, ac to zni nekomu nehezky, tak je to bohuzel realita.

Co se tyce prave toho setreni, tak ja jsem zacala setrit jiz v Cechach. Mela jsem cas delat karieru a vydelavat penize, takze jsem mohla zacit sporit.Ano, pracovala jsem jak silena workoholicka 12 hodin denne. Takze svoji energii jsem misto do deti vrazela do prace. Ono jde o to nejprve usetrit tu prvni castku, kterou potom investuji a investice uz zase vydelavaji dalsi investice. Takze, ted, kdyz mam deti tak uz zase nemam takove problemy setrit, protoze "zakon ekonomiky" pracuje za me (a to je uplne jedno, kde ziji). No, a mam cas a pohodu se starat o deti, byt s nimi, setrit na svuj duchod. Samozrejme, ze chodim do prace, ale uz nepracuji 12 hodin denne, a nestojim o to byt reditelkou. Ted si chci odpracovat svoje a mit cistou hlavu, kdyz prijdu domu a hrat si se svymi detmi, coz take delam.

Vy si myslite, ze jsem odtrzena od reality, ale ja vim moc dobre, jak to v Cechach chodi, ci nechodi. Samozrejme, ze nekdi si je schopen usetrit vice, nekdo mene, nekdo nic. Ale ten co nesetri nic nemuze prece odsuzovat ty, co si setri.

A mimochodem, jak jsem si vsimla, tak nenormalni matka v Cechach zije a take je schopna vytvaret provize na stari, aby neskoncila na krku svemu synovi? Jde o pristup - nekdo si mysli, ze je povinnosti jejich deti se o ne postarat - jini si radeji setri, protoze nechteji toto brime zcela prenechat na svych detech. Ja patrim k te druhe skupine.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.