| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vysněná holčička v pětatřiceti!

Milado,

to je ale neco uplne jineho. Liza se me neptala, co ma delat, kdyz je v takovehle situaci. Diskuse zacala proto, ze se tady debatovalo, jestli se nase deti o nas az budeme stare nemusi nebo nemusi starat, s tim, ze mluvime o tom, az my budeme stare, ne o nasich soucasnych rodicich?!? To nema s temated "v 35ti stara na deti" tak jak se diskuse odvijela, nic spolecneho.


No, ja nevim, co bych Lize poradila, co delat v jeji situaci. Jelikoz ja mam nasetrino, protoze jsem mela deti pozdeji a tudiz mela cas si nasetrit jak na sebe, tak na moje rodice tak na to, abych mohla v klidu vychovat deti. Ja nevim, Liza asi tezko da sve deti do detskeho domova aby mohla vice vydelavat. To je trosku divna otazka, ne? Teoreticky, kdyby se vratil cas, bych ji doporucila at s rodinou jeste pocka, protoze se dostane do situace, kdy ma male deti a stare rodice (i kdyz mi teda neni jasne, jak stara je Liza, ze ma ted male deti a stare rodice a pritom se nepocita do starsich matek, tak nevim, jedine pokud Liza je ditetem starych rodicu??). A nebo by bylo dobre, aby se Liza obratila na nejakeho financniho poradce, ktery by ji poradil kde se da a neda usetrit, pripadne, ktere sporeni a zajisteni je vyhodne. Ja nejsem financi poradce, a navic neznam presne Lizino situaci. Navic, jak jsem vypozorovala, tak Liza o zadne nazory stejne nestoji, protoze mi pripada, ze vystupuje jako ze jenom ty jeji jsou spravne.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.