| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Simki, půl roku jsem pracovala v kanclu se 4 ženskými - katastrofa! Po pár měsících jsem fakt do práce nosila MP3 se špunty do uší, abych se dokázala odpoutat od toho neustálého drbání někoho... ~Rv
Od listopadu pracuji v kanceláři sama. Občas tam za mnou přijel "můj" obchoďák... ale chodí za mnou zákazníci různorodí, takže tam defakto sama nejsem. Navíc, lidé jsou upovídaní někteří míň, jiný víc, takže po pár měsících už tam mám oblíbence, se kterými si popovídám i o dětech, rodině, práci... Pár týdnů tam teď mám novou obchoďačku, která teď se mnou v kanceláři tráví většinu mé pracovní doby a povím Ti, že sice začínám být ráda, že ji tam mám, protože si s někým popovídám... ale zjistila jsem, že mi jde práce o dost pomaleji a musím se více kontrolovat, co už jsem udělala, neudělala... ~k~
Tak Ti ani nevím, co je lepší ~d~~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.