| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj manžel se dětí moc nebojí, protože se o ně skoro vůbec nestará a aktivně se jim nevěnuje. Jsem z donucení matkootec. Nikdy nemusel k novorozenci v noci vstávat, vždy si pěkně chrupkal v jiné místnosti. U nás ale děti nikdy po nocích moc neřvaly, takže rušen prostě nebyl. Jak byl tento chlap po narození dítěte zapřahován, zvládala to ta jeho žena? Vím, že existují chlapi, co po narození dítěte k miminu normálně vstávají, byť musí druhý den normálně do práce a jejich žena je na mateřské a normálně doma krmí, chovají, utírají zadky. Musí to být pro ně děsně náročné, víc jak pro tu ženskou na mateřské. Nebo bydlí v malém bytě a spí všichni an hromadě, tak se nevyspí, nemají kousek klidu. Nikoho tímto nesoudím, protože by to u mě byly kyselé hrozny, ale fascinuje mě to. Takoví možná ví, co dítě obnáší a do dalšího se nehrnou. Taky možnost. Diskuzi jsem nečetla, tak se omlouvám, pokud už někdo něco konkrétnějšího napsal.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.