| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hajce, jsem v podobné situaci jako ty.. teda ne úplně.. nemám VŠ, ale kvalifikaci mám taky dobrou, velký rozptyl a už 5 let chodím brigádně uklízet - při dvou MD A RD, peníze potřebujeme... prostřed 6,5 má ADHD (těžkou poruchu soustředění) poruchy spánky, které sepostupně trošku upravují a k tomu hraniční PAS. Nejmladší skoro tři roky je jen turbo. Prostřední má odklad, takže chodí do normální školky, ale nemůže tam bývat po obědě, prostě to nedává, jo jako vydrží tam, ale ten její stav poté, kdo nezažil nechápe.. navíc nejmladší je závislák a od září by spolu měli chodit do školky
já jsem aktuálně ve stavu hledání práce..
ale práce.. rozumné jak časově tak finančně s ohledem na to, že hlídací babičku máme jen pro případ nouze - nemoce a třeba na první moje tři měsíce v práci - ve zkušebce na dobu krize.. ale ne na denní - dojíždí a já ať to řeším jak to řeším, tak mi z toho furt bohužel vychází nejlíp jak finančně tak pro děti to, že skončím na ÚP :( chjo
a přitom bych pracovala ráda.. při dětech sem hledala tky něco "lepšího" nakonec mi to uklízení tak nevadí - protože si odpočnu nebo teď už to není tak hrozný, ale když byla menší tak furt jen řvala a vůbec nespala.. takže jsem si apoň odpočinula od toho ruchua od toho, že musím být furt ve střehu, aby si něco neudělala nebo někomu něco neudělala peněz jsem měla za to 50Kč/hod.. ale platí mi 4 h denně a trvá mi to v průměru 2h denně, takže i tak se to dá

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.