| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nechápu, proč stát vyhazuje peníze na rekvalifikace, když pak jsou člověku k ničemu! Prošla jsem rekvalifikací mzdové účetnictví (ze kterého jsem i maturovala) a bylo mi to na nic. Teď jsem v rekvalifikaci Asistentka, sekretářka a je to o něčem jiném. Mám půlroční praxi na jednom úřadě. Bylo mi slíbeno, že si mě na úřadě po odkroucení půl roku nechají ale dneska jsem slyšela, jak se kolega který je se mnou v kanclu baví s někým po telefonu a říká, že jim dalšího člověka vedení nedovolila:-( Takže tam jsem do října a týden pak jdu. Stejně se tam k žádné lepší práci nedostanu, pořád jen zakládám dokumenty:-( Je to fakt na pikaču, myslela jsem si, že když už se tam dostanu na stáž nechají si mě tam ale ouha, zase smůla. Uznali mě částečně invalidní (psychika) tak mám aspon nějaké peníze ale opravdu netuším, co budu dělat. Rodiče, příbuzní všichni počítají s tím, že si mě tam nechají a já nevím jak jim řeknu že to zase nevyšlo a od října budu zase sedět doma na zadku. Snažím se rychle něco najít ale nedaří se mi. Plzeň je asi zakletý město na práci, jinak nevím. Pracuji tam na úřadě zadarmo, mám jen podporu v rekvalifikaci, která mi chodí se zpožděním a já se musím vždycky zadlužit u přítele abych se vůbec na tu praxi dostala. Teď mi půjde aspon ten důchod tak se nebudu muset zadlužovat ale je to síla. Ovšem odejít z projektu nemůžu. Tohle si totiž dobře ošéfovali, odejít lze jen bud ze závažných zdravotních důvodů, nebo pokud si najdu práci. Pokud bych se na to uflákla sama, musela bych si ten kurz platit a levná záležitost to není. Jen přemýšlím k čemu mi jako bude půl roku praxe někde na úřadě kde jsem maximálně třídila dokumenty? Kdybych se aspoň něco naučila. Přijde mi to jako podvod, už jsem na dně upínala jsem k tomu svoje naděje a jsem z toho docela zničená. Hlavně se bojím těch řečí od rodičů až zjistí že tam mi to taky nevyšlo. Měla jsem i brigádu v knize, kde mi taky nejdřív slíbili, že dostanu plný úvazek a nakonec mi už neprodloužili smlouvu. Nevím ale tohle už asi naši neunesou:-(~n~~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.