| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jaký podvod?Kde si byla doposud - nečteš a nevíš,že kancelářských sil je nadbytek a ty ještě čekáš,že tě někdo zaměstná,jsi fakt tak naivni,slušně řečeno?
Poradím ti,kde můžeš pracovat a kde si i dobře vyděláš: zkus stavební spořitelny,popř.pojištovny.
U těch stavebek ti dají kmen klientů,který budeš opečovávat,což je na rozjezd vynikající - nebudeš muset vařit z vody a peníze se zde dají vydělat opravdu nadstandardní.A provize se nevrací nikdy,na rozdíl třeba u práce pro pojištovnu - tak když klient vypoví pojistku do dvou let,tak ty musíš vrátit i již vyplacenou provizi.Je ted velký zájem docela o úvěry od stavebních spořitelen,u jednoho úvěru si můžeš přijít od někoika tisíc až po několik desítek tisíc,jsou dobře placené a školení zdarma.
Tato práce vyžaduje žl,ale doporučuji si ho vyřídit až dle toho,jestli ti to půjde,nemusíš ho mít myslím už od začátku.
Je to práce náročná,ale nikdo tě zh ní vyhazovat nebude a jedna z mála,kde si můžeš opravdu pohádkově vydělat a přitom jsi paní svého času.
Já pracovala věětšinou jen út - čt a protože jserm fakt byla dobrá obchodnice,bavilo mě jednat s lidmi aniž bych je jakkoli napálila,ale naopak a za několik málo roků jsem si vydělala tolik,žejsem se pak zařídila pro sebe,mám svoji firmu;dnes už neběhám po lidech,oni mi volají sami - tak udělám klidně nějaký ten kšeft,ale jinak to už pro mě neni to gro.

A věř co ti radím - neztrácej energii a drahocenný čas hledáním něčeho,co je zcela marné,profláklé a ve finále stejně k ničřemu - hubený výdělek+závislost na st.ouřadech to je smrtelná kombinace.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.