| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na motivační dopis od personalisty bych se možná vykašlala. Možná je moc strojený, moc předpisový... ~d~
Jinak jak už jsem psala, jsi zřejmě mladičká, ještě nemáš nikde na kořeny, co zkusit hledat práci v jiném regionu? ~5~Klidně na pár let jít pracovat někam jinam, získat praxi, a pak už se Ti bude práce hledat líp. Ono když se Ti podaří si někde vybudovat "kariéru", tak pak jde hledání práce opravdu líp. Zaměstnavatelé si dobré lidi pamatují dlouhé roky. Mě třeba vloni překvapili v jedné CK, že si majitel ještě pamatoval mé jméno a i mně - přitom jsem v cestovním ruchu nebyla v té době už skoro 9 let. Fakt základ je si někde vybudovat nějakou pozici a dobře se zapsat. ~x~

Mmch máš-li ID, tak nemůže být problém v tomhle? Státní podniky mají předepsaný počet lidí s nějakým druhem postižení. Tam kde jsem chvíli pracovala já, tak měli jednoho člověka s ID a o další už zájem neměli, protože měli splněno. Ale já tomuhle nerozumím, tak možná to nějak motám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.