| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Mluvit jako žena!

Přeskok od toho, že ženy mluví vulgárně, až po to, že muži nebudou potřeba... to mně vážně hlava nebere

Mně se obecně nelíbí, když někdo mluví sprostě za všech okolností, lhostejno, zda chlap nebo ženská. U takového chlapa bych se asi podvědomě obávala, že když je agresivní slovně, tak bude asi taky fyzicky. Takových lidí jsem pár poznala (žen i mužů) a bylo mi z toho na zvracení.

Nesouhlasím s názorem, že by se to chlapům mělo tolerovat a ženským ne. Podle mě je to složitější. Znám ženskou se zlatým srdcem, která pomáhá lidem kolem sebe i tam, kde by vůbec nemusela, a ta nejde pro slovo daleko. Prostě je taková a my všichno ostatní to bereme a respektujeme. Co zní z jejích úst normálně, od jiného by třeba byla dost velká urážka.

A tím se dostávám k tomu,co tu už dost holek řeklo. Není ani tak podstatné, jestli ten člověk mluví vždy a za všech okolností slušně, ale to, jak se chová k ostatním. Když mluví sprostě neustále, tak se od něho budu držet dál, protože to znamená, že nerozlišuje jemné nuance jazyka a to, že se každý výraz hodí pro jinou příležitost, zná a užívá jen tu "nejhrubší" vrstvu a já se budu bát, že tomu tak bude i v chování.

Ale když má někdo takovou náturu, že si občas drsně uleví, ale jinak je v pohodě, tak mi to nevadí u mužů ani u žen.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.