| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Neohrožený Mikeš

Monty, docela ráda si čtu tvé články a příspěvky, jsi vtipná, pohotová, píšeš pěkně. Někdy s tvými názory souhlasím někdy ne, jak už to bývá :-). Jestli dovolíš, napíšu tě svůj názor. Mám totiž pocit, že tvůj syn nevyrůstá v právě harmonické rodině. Tatínek se mu věnuje cca 2 hodiny měsíčně!! To je myslím bez komentáře, to je jakokdyby vyrůstal bez otce. Nevím, jaký má důvod, že tak zanedbává svoji rodinu, tedy tebe i malýho. Možná, že se mýlím a s někým si tě pletu, pokud ano, předem se omlouvám - ale nejsi to náhodou ty, jejíž manžel měl problémy s drogama? To by i odpovídali jeho současnému pobytu v Bohnicích. Ale jestli jsem si tůj nick spojila s jinou Monty a nejde o tebe - nevím - tak ještě jednou promiň.
A teď k tobě. Mám pocit, že trávíš hodně moc času na internetu, psaním příspěvků, diskuzemi, snad i pracuješ. Kdy se tedy věnuješ Stáníkovi? Dyť tyhle tvé aktivity jsou na úkor času, který bys měla věnovat právě jemu. A asi jako každá mamina na mateřské se staráš o domácnost, vaříš, pereš, uklízíš, nakupuješ atd. Docela by mě zajímalo, kolik času trávíš se svým synem procházkami, výlety, čtením knížek, prohlížením obrázků, malováním, modelováním, stavěním si s kostkami... nechci tu vyjmenovávat všechny aktivity, které děti potřebují, aby se zabavily, učily, motivovaly. Když zlobí zakážeš mu počítač? Dvouletému dítěti? To přece nemá na počítači co dělat. To mi přijde jako usadit prcka k televizi nebo k počítači, aby byl od něj pokoj! Nepíšu jako nováček, vychovala jsem dvě děti, nevím jestli správně, nyní jsou to puberťáci a ža na nějaké ty ústřelky je to docela pohoda :-). Když jsem s nimi byla doma, věnovala jsem jim veškěrý svůj čas. Když spaly přes poledne, snažila jsem se doma poklidit a udělat co bylo zapotřebí, abych po probuzení byla zase k dispozici; pokud neusnuly, zbylo mi to na večer. Já si myslím, jak už to někdo psal, že vyžaduje tvoji pozornost, že si tě přes den moc neužije. Tatínka pomíjím, neboť ten si myslím, že je k ničemu.
Občas jsem večer chodila cvičit, na angličtinu, s kámoškama na kafe - tak 1-2 týdně večer hlídal tatínek nebo babička, to jo, ale přes den tam byla máma na plný úvazek :-))
Vyrůstá tě z něho pěknej lumpík :-)) Ale třeba by se dalo ještě něco dělat....i když začít se má od miminka, že.
Zdraví Olina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.