| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Mluvit jako žena!

Vyrůstala jsem v rodině vzdělaných lidí. Maminka sprostě nemluvila nikdy, tatínek taktéž ne. Vyrostl ze mne celkem slušný člověk. Také jsem se dopracovala na VŠ, jako moji rodiče... Ale... Odjakživa miluji nadávky. Až neuvěřiletně. Nechutné, pikantní, prasácké... :-) Ne, nenadávám svým dětem, nekřičím na ulicích po lidech, že jsou takoví či makoví. Ale pokud si posedím s kamarádkami, taktéž VŠ nebo s maturitou, rády používáme dost ostré a peprné výrazy. Někdy by se i Vámi zmiňovaný taxikář mohl vskutku přiučit. Ale já na tom nevidím fakt nic špatného... vůbec nic. Nepochopila jsem, proč bych se tím chtěla přibližovat mužům??? To smějí klít jen oni? Hm, to jsem netušila. Můj muž se tomu směje... a přesto ví, že nejsem žádný kanál a rozhodně jej po ránu nevítám slovy : "Nazdar ty starej kreténe, atd..." Ale pravda je, že z mých úst již slyšel věci hodně nepěkné... obzvláště když telefonuji (jsa rozhořčena) s kamarádkou. Neutekl. Je rád, že mě má. Moc. Uvařím mu, o děti se starám s láskou a přiměřenou péčí... Jako muže jej obdivuji a vzhlížím k němu. On si mě váží také... tak kde je kurva drát nějakej problém??? :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.