| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, mě by se taky strašně nechtělo ptát a nejspíš bych se nedokopala, ale "objektivně" si myslím, že dotazem nemůžeš nic zkazit, i když nejspíš ani moc získat. Že bys je "přemluvila", aby tě přeci jen vzali, tomu nevěřím vůbec, to je z říše zázraků, ale teoreticky by ses mohla dozvědět o něčem, co bys třeba mohla do příštího rozhovoru "vylepšit" n. aspoň něco, co by zabránilo snížení Tvého sebevědomí (např. právě třeba by ti nějaká nepříliš loajální paní mohla prozradit, že "stejně museli vzít šéfovu kámošku" n. tak něco). Ale možná by jen tak něco blekotali n. jen zopakovali formulku o "vhodnějším kandidátovi" bez dalšího, ono když si člověk představí sám sebe na místě personalistky, tak třeba by se mu do vysvětlování taky nechtělo ... Pozvání na "neformální kafe" mi teda přijde už moc, do toho by mě nedonutil vůbec nikdo. To snad leda, že bych třeba tu personalistku někde náhodou potkala, tak možná bych se odhodlala poptat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.