| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libi...

ono to zní zábavně, ale aktuálně kamarádka hledá práci a měla autonehodu.

Když se mne včera ptala, zda TAKHLE má někam vůbec jít se o práci ucházet... řekla jsem jí, že je mi to blbý, ale že ani omylem...
měla obrovské štěstí, že to přežila,

práci moc potřebuje, v neschopnosti prý bude tak ještě týden až dva, ale než zmizí ty modřiny, nechá si opravit zuby (při čelním nárazu přišla o všechny vepředu), horní i spodní - od jedniček tak po trojky...
a ty modřiny.. prostě má obličej, jako kdyby ji pravidelně někdo bil...

Tak jsem jí ještě povzbudila, že když už ji na základě životopisu na konkurz někdo pozve, ať první sdělí, že vypadá příšerně a že je po havárce... ono to vypadá směšně, ale to byste ji museli vidět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.