| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Psala jsem zde cca před 14ti dny, že mé miminko nemá vyvinutou lebku a bylo mi doporučené přerušení těhotenství po konzultaci s genetičkou, na které jsem přistoupila.
V pondělí jsem nastoupila do nemocnice a do dvou dnů mělo být po všem.
V pondělí mi nasadili tyčinky do děl. čípku s tím, že nasají vodu a roztáhnou porodní cesty a druhého dne se vyndají, nasadí se tabletky na vyvolání a plůdek vyjde. Když nasadili tablety, tak jsem dostala 40tky horečky, protože je to možným vedlejším účinkem. Celý den jsem nejedla a nepila, protože kdyby se zadařilo, šla bych ještě pod celkovou narkozu na vyčištění dělohy. Dali mi kapačky na teploty a ráno zase tablety - jiné. Nezabraly, tak mi dali Oxytocin - 3x po 500ml, také to se mnou nic neudělalo - již druhý den bez jídla a pití (kapačku na zavodnění mi dali jednou za ty dva dny 500ml) s tím, že se ráno uvidí, co se bude dít. Byl už čtvrtek. Ráno přišli s tím, že mě píchnou přes břicho přímo do dělohy a nějak to vyvolají. Upřímně řečeno mi to bylo už jedno. Byla jsem tak rozbolavělá z toho, jak do mě furt sahali, že jsem si přála usnout a už se nikdy neprobudit ~n~ ty injekce nešly, bolelo to, plakala jsem, nervy pracovaly takže jsem dostala Lexaurin na uklidnění. Pak mám asi hodinu okno. Vstala jsem, chtěla jít na toaletu, v tom mi praskla voda, začly bolesti, já zazvonila na sestru, ta doběhla, plůdek ze mě vyšel a jelo se na kyretáž. Když jsem se vzbudila po celkové narkoze, bylo mi řečeno, že vše proběhlo v pořádku a půjdu za 4 hodiny domů. Pustili mě ve čtvrtek v 17:00h ~n~

Byl to nejhorší zážitek v mém životě ~n~ ~n~ ~n~ nejen, že tam byla ta psychická bolest, momenty, kdy jsem se loučila s miminkem, bylo mi to líto, bolelo to, ale pak ta fyzická, která mohla konkurovat té psychické. Už NIKDY tohle nechci zažít ~n~ Nepochopím PROČ mě museli tak trápit ~n~

Nyní jsem doma a partner je mi velkou oporou! ~m~ ~s~
Vše mě přebolí, chce to jen čas, já vím. Jen nevím, zda tento zážitek dokážu někdy zapomenout, doufám však v to, že ho alespoň dokážu odsunout někam hluboko dozadu paměti.

Omlouvám se za román. Muselo to ze mě ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.