| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bohužel mám také osobní zkušenost s neúspěchu u konkurzů. A vetšinou mi přijde mail" vybrali jsme vhodnější uchazeče". Toto po pondělí, jsem se vlastně na základě této diskuse, rozhodla zjistit, proč jsem tentokrát nepostoupila ani do druhého kola, když jsem se hlásila na pozici témeř stejnou jako dělám, praxi mám také, z jazyka ě zatím nezkoušeli. A paní personalista mi napsal, že vybrali do dalšího kola uchzeče, kteří jim lépe vyhovovali kombinací praxe, dosavadních zkušeností a vzdělání. Takže jsem se nedozvěděla zase nic. Nebyla to nijak specifická pozice, takže odborná škola nebyla nutná, ale možná jim vadila moje VŠ, ostatně jako kamkoliv, kam se hlásím to skončí na tom, že to jsou místa pro středoškoláky, penáze taky - to mi ale vůbec nevadí - a že bych jim za čas stejně utekla. Já bohužel ale bude ráda za jakoukolic práci, protože jsem od září bez trvalého zaměstnání a na pohovorech úspěch nemám. Jo, být absolvent, 20-25 let, tak to mám lepší. Ale já jsem VŠ, přes 40, 3 malé děti. Připadá mi, že jsem v našem regionu nezaměstnatelná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.