| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Senedro,
tomu všemu rozumím, to ale všechno k dané práci patří. ~;) Jako nejsem zas tak úplně mimo, abych si myslela, že 15. května každej rok se budou probírat Punský války, ale během května ve všech stejných třídách, co učím už jo ne? Takže je použiju opakovaně každej rok v podobně stejnou dobu. ~;)

Jinak já už mám dvě děti školou povinný, takže mám tu zpětnou vazbu. A mám to štěstí, že mý děti jsou celkem šikovní, samostatní jedinci, kteří se učí sami a učit se chtějí. A tak, když mi dcera tři týdny říká, že uhání paní učitelku, aby jim už konečně opravila čtvrletky, aby věděli na čem jsou a co si mají opravit, tak mi těch dětí přijde trochu líto. V elektronické žákovské má u poloviny známek vykřičník, když jsem se ptala, co to znamená, jestli to není nějaká značka pro mínus, tak prý ne - vykřičníky tam dává pan ředitel učitelům za to, že tam známky zadávají pozdě. ~d~

Jo a prosím o postup, jakým způsobem je mají žáci domoci změny učitele? Proč škola zameěstnává neschopnou, zkostnatělou osobu, která žákům nedá odpovídající vědomosti? Už druhým rokem chtějí žáci na ředitěli změnu a nedaří se to. ~Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.