| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně tak.

Jedna učitelka, jedna škola....a hned je to tak u všech.

Jak se to nemá dotýkat těch, co poctivě makají, mají písemky opravené ještě ten den, dělají nad rámec svých povinností, ve škole jsou do osmi večer, aby mohli dojít i rodiče, co jindy nestíhají, ač samy mají doma malé děti....

Ono to není tak, že ve škole jsi jen ty hodiny co učíš...jsi tam od osmi do dvou nebo do čtyř skoro každý den. Někdo i od sedmi, ale já byla od osmi, protože jsem učila až druhou hodinu. Takže 8 - 14 každý den (plus 2x týdně do půl čtvrté),i když jsem učila třeba jen dvě hodiny, protože to bylo zrovna v den, kdy byly porady a v té škole jsem prostě být musela. Jenže mi to bylo k ničemu, vzhledem k tomu, že veškeré výrobní prostředky (počítač, knihy, pomůcky, hračky, vše nakoupeno z vlastních zdrojů) jsem měla doma. Ve škole nebylo kde to mít (jedna sborovna pro 20 lidí) a pro stejný počet lidí 2 počítače. Takže ten čas mimo výuku byl ve škole víceméně ztracený, maximálně fakt člověk opravil ty písemky a pak čučel do blba....a to jsem navíc neměla ani celý úvazek, takže jsem byla ve škole 33 hodin, přitom můj ůvazek byl jen 32 hodin. Učila jsem 16 - 18 hodin, a doma potřebovala dalších 18 - 30 hodin týdně na přípravy, které jsem prostě ve škole udělat nemohla. Plus tedy ty porady, konzultace, výlety a třeba týdenní adaptační kurz se šesťáky (někdo zase lyžák, jiná s nimi jela na týden do Anglie na jazykový kurz....), přičemž jsem si s sebou nesměla vzít svoje děti, takže jsem musela na týden zajišťovat hlídání (dost drahá sranda pro čtyři děti, zejména když na to nemůže padnout ničí dovolená, protože v určitých povoláních dovolená jaksi není, protože ji zákazníci neuznávají, takže dodavatel maká a maká....manželův čas je hodně drahý ~7~, proto už taky nepracuju, stálo nás to víc, než jsem vydělala) a ještě jako jediný doprovod ke třídě jsem dělala denně 16 hodin (8 hodin měli instruktoři). Jo, nemusela jsem...a šesťáci tak nemuseli na adapťák....

Takže je hezké chtít na základě toho, že se někteří flákají, aby všichni museli...trest pro zodpovědné se tomu říká....Ono to vypadá, že takových je menšina, ale to je tím, že se o nich méně mluví....většinou si lidé stěžují, když mají problém, ale nějak zapomínají mluvit o tom, když problém nemají....asi není potřeba....a proto jsou z učitelek líný mrchy se spoustou volna, co navíc týrají děti a pohrdají rodiči ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.