| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Veverko,
ne, holohlavý nebyl, navíc jsme byli jen tři a on. Měli jsme každý den ráno poradu, v 7hod. V 6.55 na nás hvízdal, kde jako jsme. Běžně. Nebo ti začal bezdůvodně řvát za zády. Jednalo se o redaktorskou činnost, často jsme potřebovali vyjádření, rozhovor, já se s lidmi vždy dohodla, i když to bylo náročné najít termín, jednou jsem se takto domlouvala na rozhovor s jednatelem velké stavební firmy, pán byl ochotný, jen měl nacvakaný diář. Šéf poslouchal, vytrhl mi telefon a začal ječet i na toho pána, že to potřebujeme tehdy atd. Samozřejmě se chlap naštval, odmítl se dál bavit, pak mi ještě zavolal, že se omlouvá, ale s takovým bláznem nechce mít nic společného. Mělo to pak ještě dohru na městě. Taky nazval mého syna parchantem...ráno jsem mu předala před kolegy dokumenty, před odchodem domů jsem ho šla pozdravit a on začal řvát, kde má ty dokumenty. Kolegové mu dosvedčili, že jsem mu je ráno dala. Já řekla, že musím pro syna do školky a on že ho můj parchant nezajímá, že tam budu do půlnoci, dokud to nebude mít na stole, nakonec je měl zapadlé za kysnou od pc...
Takových story by bylo..omlouvám se za překlepy, píšu z mobilu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.