| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jdu na kyberšikanu z té strany, že se neanonymizuju. Nepíšu věci, které by byl vážný problém, aby se okolí dozvědělo, kdysi jsem to trochu přepískla, že jsem nevěděla, že by to mohlo mít pracovní přesah. Ale určitě mi nic nemůže ublížit pokud sew vytáhne před rodinou či přáteli či cizími lidmi a teď už ani před lidmi, s kterými pracuju. Mám to tak i s facebookem, prostě se nesnažím něco tajit, skrývat, jsem dost otevřený člověk a nebojím se zneužití osobních onformací, zas tak zajímavá nejsem. Lidi spíš zajímá to, co se před nimi skrývá, takže si dávám majzla akorát na kreditku.

Další věc je nic si z útoků nedělat, na tom pracuju. Jde jen o nastavení psychiky, já si celoživotně beru věci osobně a toto je dobrý trénink.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.