| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ženy, už druhý den mám dojem, že se mám omlouvat za něco, co jsem nespáchala a odsoudit něco, u čeho jsem nebyla, a někoho, koho vůbec neznám a s kým jsem možná ani virtuálně nediskutovala.
Následující sdělení prohlašuju jako Šešule a odmítám, aby za toto byly volaný k odpovědnosti jiný ženský z diskuse PD, nebo jakýkoli ženský, co rodily mimo ústav obecně, případně nemají rádi Toho Trola (TT).
1) Psaní zaměstnavateli už je za čáru. Zaměstnavatel si má lidi vytížit tak, aby na blbosti čas neměli. Pokud se tak stane, není to chyba zaměstnance a jak by řekl TT, je to jeho věc a imaginárních diskutujících zbytečná starost.~j~
2) Už jsem to zmínila: Když se tu v pravidelných intervalech objeví diskuse o tom, že krávy (zrovna od tebe, Buchli, bych ten výraz fakt nečekala) domarodky udaly... a čeká se, že si jako ženský, co rodily doma, nebo nemají rády TT, posypou hlavu popelem, když jsou už v úvodu preventivně označný nějakýma hanlivýma přízviskama. Když mi předem někdo vynadá a chce, abych se omluvila, nebo se distancovala od něčeho, o čem nevím detaily, tak to fakt neudělám.
3) Kdyby to byla pravda a opravdu se to "udání" stalo: Jo, bylo to přes čáru. Pro mě je to ale akt podobnej tomu, když vás někdo leta prudí, nemůžete se ho zbavit a jednoho dne pohár přeteče a dáte mu přes držku. Není správný bít lidi, ale někdy člověk dělá chyby.
4) Mně ten člověk taky dost štval. Diskuse se kvůli tomu nedala číst a i díky jemu v podstatě chípla. Jednou jsem dokonce žádala Roni o smazání příspěvků, který jsem považovala za nemístný, neuctivý a fakt mimo (je to taky udání?). Nestalo se, samozřejmě. Vysloužila jsem si akorát sprosťárny ze strany nicku, kterej jsem tu neviděla před tím, ani potom.
5)Celá aféra pomohla TT akorát k obrazu mučedníka, jedinýho spravedlivýho a neohroženýho bojovníka proti bláznivým fanatičkám. Ano, měl být ignorován. Jednak si člověk zabývání se některýma lidma zbytečně kazí karmu, troll se nemá krmit a furt je to jen virtuální realita.
6) Možná jsem paranoidní, ale ta věc podle mě tak žije i po letech právě proto, že to byl PD. Kdyby to byla jakákoli jiná diskuse, asi by to tak výživný nebylo.

Pokud to někoho zajímá, můžu k tomu ještě něco dodat. Ale jen jako nick Šešule, ne jako mluvčí nějaký skupiny a vyprošuju si vztahování na zbytek domarodek, brunet, matek tří děti, ignorantek TT, šátkonosiček, bezplenkářek a jiných podezřelých individuí~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.