| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inko, proč je 20 tisíc slušný plat pro ženu a slabý pro muže? učí snad jinak? vystudovali jiné školy? má snad žena kratší vyučovací hodinu? nebo třeba nemusí dělat přípravy, opravovat písemky...? v čem je rozdíl? proč by měli mít rozdílné platy?
a když je učitelský plat málo pro muže, tak přece je to málo i pro ženy, nebo ne? prostě jsou tu učitelské platy mizerné, bez ohledu na to, kdo je bere.

Dokud nebudou platy ve školství vyšší, tka tam víc mužů nepůjde a nebo budpu odcházet.
Jsme s mužem oba vystudovaní učitelé. on učil rok, pak zjistil, že nás neuživí při mé MD a odešel ze škosltví, naštěstí.
Já jsme po MD nenašla ani to učitelské místo, jsem sice ve školství, ale při svém vzdělání dělám podřadnou práci, na kterou bych VŠ rozhodně nemusela mít.

Kdyby byly ve školství vyšší platy, mohl manžel dál učit, byl oblíbený, bavilo ho to.
Když jsme mezi RD učila, taky mě to bavilo, bývalí žáci se ke mně hlásí a prý mě měli rádi. Jenže to není podstatné, učí ti, kdo mají známosti a nemusí mít ani vystudovanou VŠ, bohužel

Asi by to chtělo nějakou větší změnu v našem školství...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.