| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Odjela jsem s manželem do ciziny a asi 3/4 roku jsem nepracovala.
Protože tady se ví všechno, nemáte pro mě radu, co si napsat do životopisu, až se budu vracet zpátky do ČR? Mezitím jsem hlídala děti, doučovala soukromě němčinu, kterou mám vystudovanou, chodila do jazykovky na angličtinu - ale pravda je taková, že jsem praci nesehnala.
Je mi 26, doma jsem 3 roky pracovala, tak aby ta mezera nebila do očí, + pro případ, že by se mi v nové práci nelíbilo a vrátila jsem se k dětem. Pojaly byste to spíše jako studium jazyka nebo spíš nějak opsat ty děti?
Díky za nápady.

Píšete do CV i třeba že jste někde pracovaly týden? (když mě třeba vyhodili ve zkušebce, nebo jsem odešla já?) - já bych to třeba osobně zamlčela, než se pitvat v tom, kde kdo kdy jak proč....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.