| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Oslovila jsem Ty organizace, ktere jsem mela v dosahu, ty ktere nabizely moznost dobrovolnictvi na netu a tam kde byla moznost dobrovolnicit v takove cinnosti, ze se zdala napasovatelna na to, co bych jednou chtela delat (abych to mohla pouzit jako odbornou praxi). Pr. nektere organizace potrebuji dobrovolniky pro vymalovani zdi, nektere pro primou praci s klienty - takze jsem se snazila o to druhe.

Jj, byly to ruzne neziskovky typu chranene dilny, ale taky treba nizkoprahove centrum tu moznost nabizi.

Oslovila jsem je emailem. Dneska nevim, jestli uz bych nebyla asertivnejsi a neoslovila je telefonicky, proste bych asi zatim vice sla, ale na te rodicovske je to tezsi, clovek neni moc panem sveho casu.. Taky jsem netusila, ze prac. mista proste zmizi. Jestli jeste nemas zadane tema diplomky, tak bych se snazila resit i treba prakticky problem konkretni organizace, tak se da taky ziskat smysluplna praxe.

Oslovila jsem dve organizace, ta prvni me moc neumela vyuzit, ale vubec to nevadilo - nekolikrat jsem ta byla a i p. reditelka si na me vyclenila cas, proste ty ziskane informace byly cenne i tak. A teda i to vytipovavani, kde bych mohla dobrovolnicit melo smysl, ziskala jsem prehled, kde co je v okruhu xy kilometru, co delaji, co pozaduji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.