| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám část rodiny v Bruselu, shodou okolností tam taky pracuje jen žena a muž je doma. Mají tři děti, dvě chodí do evropské školy, nejmenší do nějaké školky. Všichni jsou spokojení, do ČR se na stálo vrátit chtějí, ale tam mají takový plat, že splatí hypotéku několikanásobně rychleji. Jejich volba byla čistě pro peníze. Jinak do ČR se vracejí určitě každý měsíc na pár dní, když jsou nějaké prázdniny, tak i na delší dobu. Prarodiče jezdí zase za nimi. Jejich nejstarší dítě (deset let) létá k prarodičům samo se zaplaceným doprovodem v letadle a na letišti. Brusel není daleko, není na konci světa. Já bych na to neměla, protože potřebuju kolem sebe přátele, které mám tady a hlavně práci, kterou mám tady, jinde bych kariéru neudělala. Ale kdybych měla touhu odjet, rozhodně se nebudu ohlížet na rodiče. Snad jen v případě, že by mě čekal odlet na druhou stranu zeměkoule s tím, že se uvidíme jednou za pět let, nikdy si nebudeme moct zavolat a zakážou nám e-maily... Evropa je naprosto v pohodě. Ze svého hlediska - já bych si v ČR ale určitě nechala dům, do kterého bych se vracela. Myslím, že se to z platu v Bruselu dá v pohodě zaplatit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.