| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vím, jenže mám pocit nějaké odpovědnosti k nim a pocit lítosti, že je tu nechám samotné, jak naznačují apod. Mrzí mě, že nerozumí mít důvodům, nerozumí jim vůbec nebo nechtějí rozumět. Je to jako by mi nepřáli snad lepší život než mají oni. V životě jen pracovali a uskromňovali se, zdá se mi, jako by si život vůbec neužili, kromě pár dovolených. Nikam nechodí, nikam nejezdí, jen na zahradu...Pokud já chci více, chci podle nich mnoho a jsem náročná. Mně nejde přitom o život v luxusu, ale o to, abych se nemusela strachovat o práci, což oni nikdy nepoznali nebo si myslí, že člověk vždy nějak překoná a vždy nějak bude a nikdo hlady neumírá...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.