já jsem po šesti měsících intenzivních kursů odjela stopem do Francie na celé prázdniny. Domluvila jsem se tam v pohodě.
Ale byly to kursy s rodilým mluvčím, ve francouzském institutu v Praze - intenzivní, dvanáct hodin týdně. V tvém případě bych se poohlídla po British Council.
Takže žádné, že jdu na hodinu jednou za týden do jazykovky za rohem, kde to učí holčina, jejíž jedinou kvalifikací je, že dělala půl roku au-pair v Anglii (u řecké rodiny)... kvalitní kursy budou DRAHÉ (ve srovnání s "jazykovkou za rohem"), ale účinné. Doma k tomu přihoď oblíbené (anglické) seriály v originále a budeš za půl roku konverzovat o běžných věcech (asi nezvládneš diskutovat o politice nebo jaderné fyzice, ale na běžnou domluvu by to mělo stačit).
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.