| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Odesla jsem s manzelem a 2 detmi do zahranici za manzelovou praci pred 7 lety, mne bylo 31, deti 2,5 a 5. Nebyla to kulturne a jazykove pochopitelna zeme - Cina. Jsem v domacnosti, nejdrive jsem mela doma dcerku, a pak se nam narodila jeste jedna cacorka, kterou jsem letos dala do skolky na pul dne.
Co se tyka vyziti v dobe nepritomnosti deti, je siroka nabidka - od sportovnich aktivit pres charitu, jazykove kurzy a pomoc ve skole, kam chodi deti. Ja chodim 2x tydne dopoledne pomahat do skoly [anglictina] a 1x tydne do detskeho domova. Pokud bych chtela pracovat vice, je mozne byt ve skole denne ci jit do cinske skoly ucit cinstinu [to je ale od rana do vecera]
Ja osobne jsem takto skokojena, mam nejakou zabavu a presto mam dost casu se venovat detem [delam s nimi po odpolednich ceskou skolu a vozim je na treninky].
Co se tyka deti, miluji mistni skolu a ceskou nesnasi. Kdyby se mohli rozhodnout, nevratili by se do CR, vystudovali v cizine a tam i hledali praci. Myslim, ze jsme jim dali ohromnou sanci.
Jak uz tu nekdo ale psal vyse, ja jsem na tom byla nejhure, ja musela prekopat svuj dosavadni zivot, zvyknout si, naucit se komunikpovat a vyrizovat veci s mistnimi atd.
P.S. Kdybych si i ja mohla vybrat, zustala bych alespon do ukonceni SS nasich deti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.