| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Do teto situace se ale zakladatelka muze dostat i pokud na tom danem miste zustane. Pise, ze dane misto jiste neni, takze, co pak ?
Bude stejne tak 40+ a to jeste bez zkusenosti ze zahranici :-)

Ja v Nemecku ziju, jsem doma s detmi, odchazela jsem sem z pomerne vysoke pozice ve velmi zname stavebni firme. Nemecky jsem se naucila, tlumocnikem bych se tedy stat nemohla, ale na beznou komunikaci to staci. Kamaradky tu mam tez. Zrovna ted, jsem se vratila z 3tydenniho pobytu z Brna a uz proste vim, ze bych tam zit nechtela. Parky a uzeniny s nejakym obstojnym mnoztvim masa abych lupou hledala. Vytahovat na noc autosedacky z auta bych si jiste zvykla, ale proc.

Pokud bych se i dnes ve svych 40+ dostala do situace, ze bychom meli "nutnost" prestehovat se, urcite bych sla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.