| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale já nemyslela pouze ve svůj prospěch.

Hele, prostě mi jde o to: zakladatelka tuhle diskusi načala s tím, že jí všichni říkaj jedno, jeď, nebuď blbá.
Ale pokud se rozhodne podle nějakých rad někoho, kdo nikdy nežil v její kůži, dopadne to špatně.
Ona se musí rozhodnout podle sebe, ale v tuhle chvíli podle všeho ani neví, zda její důvody vůbec můžou mít nějakou váhu (a potom vymýšlí nesmysly typu nepolepšíme si a v 45 už přece nemusí profesně manžel růst - to jsou jen zástupný argumenty, reálný jsou jinde).
Jediný, co zakladatelka doopravdy potřebuje, je pochopit, že to, co chce, je stejně důležitý jako to, co chce manžel. Až pak se může normálně domlouvat na tom, jak to ve skutečnosti udělají.
Odjet někam, protože jinak bych byla blbá, je špatně. Odjet někam, protože po zvážení všech přínosů a rizik jsem se rozhodla, že to chci zkusit, je dobře. (A je to přesně o tom, co tu píše Faro...)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.