| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A nyní pro představu, co pro ,,laiky,, a pro ,,nás,, představují bezvýznamné skutečnosti (vše je léty ověřeno psychologií)
- jak zvládáte stres? (jééé, co je jí do toho) - ptám se proto, že se jedná o oddělení, které pracuje s klientem, který každou chvíli mění zadaní, a to i po pracovní době (klienta nezměním a ani nevyhodím - živí nás)
- v čem si myslíte, že můžete být pro firmu přínosem - ehmmmm... no já nevím... - pokud mě neumíte přesvědčit, proč jste ten pravý člověk, kterého hledám, jak přesvědčíte klienta a prodáte mu jako obchodní zástupce naší službu?
- co rádi děláte ve volném čase - noooo, hodně sportuji - samé adrenalinové sporty - haha, každou chvíli ležím v nemocnici se zlomenou nohou, ale baví mě to - haha... už vidím to nadšení ostatních kolegů, co za dotyčného budou stále něco dělat...
- co je váš sen - no přeci nic nedělat - bezva, už se těším na flákače do týmu
- jaký byl důvod odchodu z předchozího zaměstnání - šéf mě nikdy za nich nepochválil, a to jsem to dělala dobře (to je snad normální, že člověk má svou práci dělat pořádně, když je za ní placen) - no bezva, už vidím ředitele evropské divize, jak musí myslet na to, aby vás vždy pochválil - jeho také určitě každou chvilku někdo chválí...
- úplně nejlepší kategorií však zůstávají kandidáti, kterým říkám,, NEJDE TO,,

-- děti mám často nemocné a musím být s nimi doma - manžel nechce
--- a co pomoc v rodině?
-- no já jsem radši sama opatrovatelkou
--- a co hlídací paní?
-- žádnou neznám
--- a co práce z domova v průběhu nemoci dětí?
-- no ale já se chci o ně starat
--- můžete v případě potřeby někdy zůstat i po pracovní době (uzávěrky, audit,...)
-- nemám hlídání
--- a co kamarádky, agentury,...
-- to asi ne
POMOOOOC , sama jsem matka od dítěte a pokud se chce, tak to VĚTŠINOU jde...

Tím vším, jsem chtěla pouze říct, že ,,my,, personalisté nejsme ti, kdo Vám nechce dát práci, my jsme ti, kteří jsme placení za to, že pro zaměstnavatele, který nás živí se snažíme odvést tu nejlepší práci tím, že mu najdeme dalšího zaměstnance, který bude pro firmu přínosem... :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.