| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Mluvit jako žena!

Ano, a o tom to je.
Postižena dnes v noci nespavostí, přemýšlela jsem, kde je vlastně, přinejmenším pokud jde o mě, jádro pudla. A přišla jsm na to - paralelou s kouřením. Ať si každý kouří jak chce, ale neobtěžuje s tím mne (případně mé nekuřácké okolí). Ať si každý mluví sprostě, je-li mu nutno, ale proč to mám poslouchat já. Svým pocitům, které nelze vyjádřit jinak než kanálnickým slovníkem, ať dá každý průchod, neni-li nablízku nikdo další (cizí), koho to vůbec, ale vůbec nezajímá a nechce být tímto slovníkem "infikován". A já, jako paní v letech nebo jako babička s dvěma vnoučaty nechci nuceně poslouchat tyto výlevy. Možná, že namítnete, abych si zacpala uši nebo odešla. Obojí můžu udělat "až po akci" a ještě ne všude (např. v tramvaji). Zkrátka a dobře, myslím si, že některé - jinak zcela přirozené věci - se na veřejnosti dělat nemají. Já konec konců taky nechodím po ulici nahatá (ačkoliv doma tak činím a určitě nahota není nic sprostého), nedrápu se v nose ani nikde jinde (i to si v případě potřeby nechám na soukromí), a proto si myslím, že i kanálnické slovníky nemám být nucena poslouchat. A je úplně jedno, jestli se jedná o muže nebo ženy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.